Hatice Cebeci Tez

1996-1997 Uludağ Üniversitesi, Eğitim Fakültesi , Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunu olup Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans programını tamamlamıştır.Yeditepe Üniversitesi’nde AC-Association For Coaching– Uluslar arası Eğitim ve öğrenci Koçluğu, Eğitim Danışmanlığı, Hafıza Teknikleri Eğitmenliği programlarını tamamlamıştır.

1997-2001 yılları arasında Esentepe ilköğretim okulundasınıf öğretmenliği ile eş zamanlı olarak ortaokul seviyesinde Türkçe öğretmenliği, 2001’den 2006’yakadar Avusturya Liseliler Vakfı Özel Alev Okulları’nda sınıf öğretmenliği ile eğitim koordinatörlüğünü, 2006- 2008 yılları arasında özel Terakki Vakfı Okulları’nda sınıf öğretmenliği ile bireysel eğitim koordinatörlüğünü eş zamanlı olarak yürütmüştür. 2008’den beri Özel Hisar Okulları’nda  bireysel eğitim uzmanı olarak görev yapmaktadır.

2004’den 2008 “Öğrenme güçlüğü olan çocuklara yönelik eğitim ve öğrenim programları oluşturma” başlığı altında Doç. Dr. Tamer Ergin’den, 2009 Prof. Dr Oya Güngörmüş’den süpervizyonluk almıştır. Meslek hayatı boyunca Prof.Dr. Yankı Yazgan ,Prof. Dr. Üstün Dökmen v.b hocaların eğitimlerine katılmıştır. Doç.Dr. Nevin Dölek’in  2 yıl süre   “Etkili iletişim” eğitimi almıştır.Sabancı Üniversitesi’nde “ Öğrenme Güçlüğü Olan Öğrencilere Yönelik Akademik Etkinlikler”, Öğretmen Sempozyumlarında “Üstün zekalı ve yetenekli Öğrencilere Yönelik Etkinlikler”, Boğaziçi Üniversitesi’nde “Öğrenme Güçlüğü ve farklılaştırılmış öğretim” konulu atölye çalışmaları yapmıştır. İstanbul Üniversitesinin düzenlenen Ulusal Üstün Zekalı ve Yeteneklilerin Eğitimi Kongrelerine katılmıştır. 

Klinik Özgül Öğrenme Güçlüğü Ölçme ve Değerlendirme Eğitimi, GEMS Çalıştayları, 2012 Discover Yourself-Increase Student Achievement Through Understanding,Torrance Yaratıcılık Testi Eğitimi , Learning Styles UbDTraining, Üstün Yetenekli Çocuklara Ebeveynlik,Uluslararası Okul Ruh Sağlığı Sempozyumları, aldığıeğitimlerin bazılarıdır. 

 

 

 

 

Göztepe Mah. Dr.Rıfat Paşa Sk. Sadık Bey Ap. No:27 K:12 D:12 Göztepe İstanbul
0216 386 70 92